O nas

Kilka słów o firmie ALI Halen Piotra Hurynia

Nasza Historia

Przez lata prowadzenia swojej działalności gospodarczej zdobyliśmy zaufanie, zarówno wśród Klientów indywidualnych jak i firmowych.
Zespół naszych pracowników to fachowcy wyróżniający się pełnym profesjonalizmem, wysokim poziomem wiedzy, a także zaangażowaniem w powierzone im obowiązki.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów stworzyliśmy atrakcyjną cenowo ofertę, w ramach której zajmujemy się produkcją ogrodzeń według wzorów własnych oraz według wzorów dostarczonych przez Klienta.
Nasze projekty realizujemy kompleksowo począwszy od fundamentów po montaż automatyki. Dla naszych Klientów dostarczamy i montujemy również bramy garażowe.
Wykonujemy i montujemy konstrukcje stalowe hal, wiat, zadaszeń, tarasów.
Świadczymy usługi cięcia plazmowego maszyną CNC i gięcia blach.
W ramach prowadzonych przez nas prac dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonywane było terminowo i rzetelnie, przy użyciu odpowiednio dobranego parku maszynowego oraz narzędzi

Co Oferujemy?

Zapewniamy kompleksowość usług produkując cały wjazd na posesję.

firma ślusarska Piła

Ślusarstwo

Bramy, płoty, furtki, ogrodzenia, metaloplastyka, kucie, walcowanie profili, malowanie i odnawianie elementów metalowych.

firma ślusarska Wałcz

CNC

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii cała obróbka przebiega szybciej, dokładniej i sprawniej, łatwiejsze jest też uzyskanie powtarzalności kształtu niezależnie od poziomu złożoności produktu

firma ślusarska Złotów

Automatyka

Skorzystaj z udogodnień jakie przynosi ze sobą rozwój automatyki, sprawdź naszą ofertę i już dziś zmień swój dom w inteligentny dom.

Co mówią nasi klienci?

Zobacz opinię i przekonaj się sam - że warto!