Cięcie plazmowe i gięcie CNC - Piła, Wałcz, Złotów

NOWOŚĆ!

Nowością w naszej ofercie są maszyny CNC. Posiadamy zarówno laser do cięcia jak i giętarkę. Zapraszamy poniżej do zapoznania się z ofertą.

Nowoczesne obrabiarki CNC to podstawowe wyposażenie naszej firmy ślusarskiej. Sprzęt ten przydaje się do obróbki stali, aluminium i wyrobów ze stali szlachetnej. Proponowane przez nas gięcie CNC dotyczące blach, profili lub rur to profesjonalne usługi, świadczone przez najlepszych specjalistów z branży. Tym, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, jest fachowe doradztwo i krótki termin realizacji każdego zlecenia. Osoby zainteresowane obróbką materiałów przy pomocy maszyn CNC mogą powierzyć nam to zadanie. Podejmujemy się zleceń czasochłonnych, trudnych i wymagających bardzo dużej staranności. Zespół naszych specjalistów to osoby wybrane nieprzypadkowo, które posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń CNC. Z uwagi na powyższe, rekomendowane przez naszą firmę gięcie CNC to usługi profesjonalne, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. W ramach współpracy z danym zleceniodawcą, oferujemy gięcie CNC, przeprowadzane na materiałach powierzonych nam przez klientów, jak również pozyskiwanych we własnym zakresie

CNC

Maszyny programowane cyfrowo

Cięcie plazmowe CNC Piła

Cięcie plazmowe

Gięcie CNC Wałcz

Gięcie

cięcie plazmowe cnc Piła

CNC - profesjonalne cięcie plazmowe CNC
blach stalowych, mosiężnych, miedzianych i aluminiowych

W ramach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, oferujemy nowoczesne cięcie plazmowe CNC. Jest to usługa dedykowana nie tylko klientom indywidualnym, ale również firmowym. Osoby, które potrzebują profesjonalnej obróbki blach aluminiowych, stalowych, miedzianych i mosiężnych, mogą zlecić to zadanie naszej firmie. Dysponujemy starannie dobranymi maszynami CNC umożliwiającymi sprawną obróbkę każdego wyżej wymienionego materiału, niezależnie od jego wymiaru czy też grubości. Rekomendowane przez nas cięcie plazmowe CNC odbywa się w taki sposób, aby nie powodowało, nawet minimalnego uszkodzenia struktury blach stalowych, mosiężnych, miedzianych bądź też aluminiowych. Dzięki temu każdy klient, który korzysta z naszych usług, może mieć pewność, że wszystkie wykonywane przez nas prace, związane z zaawansowaną obróbką materiałów przy pomocy urządzeń CNC, są prowadzone sposób w pełni kontrolowalny.

Wykonywane przez zaawansowane technologicznie maszyny, cięcie plazmowe CNC i gięcie CNC

Proponowane przez nas cięcie plazmowe CNC, jak również szybkie gięcie CNC, wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń. Do tego celu wykorzystujemy wysokiej klasy wypalarki CNC, które umożliwiają cięcie plazmą elementów z blachy czarnej nierdzewnej i aluminiowej, a także markowanie oraz trasowanie. Rekomendowane przez nas cięcie plazmowe CNC przy pomocy odpowiednio dobranych maszyn, umożliwia sprawną obróbkę blach o wymiarach 6000 x 2000 mm i rur o długości do 6000 mm oraz średnicy 500 mm. Podejmowane przez nas działania pozwalają na rozdzielenie wszystkich materiałów przewodzących prąd elektryczny, zarówno stali miękkiej, każdego rodzaju stali nierdzewnej, jak i aluminium. W ramach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, oferujemy także gięcie CNC, realizowane przy pomocy prasy krawędziowej. Jest to urządzenie przystosowane do gięcia blach i krawędziowania pod różnym kątem, wzdłuż linii narzędzi kształtujących. Posiadany przez nas sprzęt ma wbudowane oprogramowanie i cyfrowe sterowanie, co gwarantuje uzyskanie elementów o 100% powtarzalności każdego gięcia CNC.

gięcie cnc Złotów

Nasze niezawodne narzędzia są przystosowane zarówno do produkcji hurtowych ilości elementów jak i pojedynczej produkcji. Oferowane przez nas usługi CNC wykonujemy na urządzeniach od renomowanych producentów. Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas!